E-book z szablonami pudełek DIY owoców jest już w sprzedaży!

Dokładnie 23 czerwca 2020 miała miejsce oficjalna premiera e-booków ze zbiorem szablonów owoców, które można zrobić samemu z papieru. E-booki są dedykowane nie tylko dla dzieci, ale również rodziców, nauczycieli, dziadków – dla wszystkich tych, którzy chcą odciągnąć dziecko od komputera i rozwinąć jego manualne zdolności.

Oczywiście wycinanie, składanie i sklejanie rzeczy z papieru nie jest zarezerwowane tylko dla dzieci. Owoce mogą stać się ozdobą niejednej wakacyjnej imprezy.

Zapraszam Cię dzisiaj na podróż po tym, co znajdziesz w e-bookach. Dla kogo one są. Dla kogo te e-booki nie są, bo nie każdego zabawa z papierem satysfakcjonuje. Czego się możesz z nich dowiedzieć. Tak, jest tam trochę treści. No i najważniejsze ceny. Ile, do kiedy…

Czy coś z poniższej listy jest Ci bliskie?

Masz dzieci, które lubią zabawę w sklep. Fajnie byłoby, by w asortymencie były produkty do dotknięcia i niekoniecznie te w 100% prawdziwe. Zaczynasz szukać plastikowych zamienników do zabawy, a kiedy się znudzą, masz rozkładające się latami śmieci.

Masz problem ze znalezieniem alternatywy dla zalewającego nas plastiku, a drewno jest zdecydowanie za drogie.

Pracujesz z dziećmi i brakuje Ci już pomysłu co z nimi robić. Co nowego posklejać, ozdobić, a do tego najlepiej wykorzystać do zabawy.

Szukasz inspiracji na niebanalne ozdoby na imprezę, które nie będą kosztować milionów monet i tworzyć śmieci, z którymi nie wiadomo, co potem zrobić.

Masz upominek i kolejny raz kupujesz białą kopertę, bo nie masz lepszego pomysłu na zapakowanie drobiazgu. A wręczenie, bez opakowania nie jest zbyt atrakcyjne.

Co znajdziesz w e-bookach:

 • szablony polskich oraz tropikalnych owoców w kolorze
 • te same szablony tylko obrysowane, aby każdy kto chce, mógł samodzielnie je ozdobić
 • mini tutoriale, jak składać pudełka
 • informacje przypominającą, jak ustawić drukarkę przed drukowaniem
 • co jest potrzebne do wykonania pudełka
 • moje spostrzeżenia, doświadczenia względem wyboru papieru do danego pudełka (bo papier do ksero czasami okazuje się idealnym wyborem)

Ile kosztują e-booki?

Do wyboru są trzy wersje. Jedna to zestaw z owocami, które można spotkać praktycznie w każdym większym polskim ogródku, czyli POLSKI OGRÓD. E-book kosztuje 49 zł.

Druga wersja to coś iście tropikalnego, czyli TROPIKALNY SAD. Najpopularniejsze sklepowe, tropikalne, cytrusowe owoce. E-book kosztuje 59 zł.

I wersja ostatnia, czyli zestaw składający się z obu e-booków, który do 8 lipca 2020 możesz kupić w promocyjnej cenie: 88 zł zamiast 108 zł.

Czy te e-booki są dla mnie?

TAK

 • jeśli lubisz zabawę z papierem i klejem
 • jeśli chcesz, aby dzieci nie wgapiały się w ekrany, a zajęły się kreatywną i manualną zabawą
 • jeśli nie chcesz zalewać domu toną niepotrzebnego plastiku
 • jeśli dbasz o środowisko

NIE

 • jeśli nożyczki i klej to nie Twoja bajka
 • jeśli nie chcesz w domu mieć dodatkowego sprzątania i znajdować kawałków papieru w różnych, czasami dziwnych miejscach
 • jeśli przeraża Cię myśl, że wszystkie meble, sprzęty i ogólnie otoczenie może kleić się od kleju
 • jeśli wolisz gotowe rozwiązania

Zapraszam Cię do kreatywnej zabawy. Do zajęcia czasu dzieciom w inny sposób niż przed wyświetlaczem np. telefonu czy laptopa. Stworzenia nieszablonowych ozdób na imprezę, grilla czy ozdoby dla siebie. Spróbowania wykorzystania pudełek, jako opakowania na prezent.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
1 rok temu

takie ebooki to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób pracujących z dziećmi, super pomysł, gratuluję:)

Krystyna 7.8
1 rok temu

Ciekawe pomysły, dużo pracy przy tworzenie tych prac i dobrze.