FAQ

Czy mogę dowolnie modyfikować zakupione grafiki?

Tak.

Czy jednego zakupionego szablonu mogę użyć wiele razy?

Tak, ale tylko do momentu, jeżeli odbywa się to w ramach 1 marki lub 1 projektu.

Co konkretnie oznacza sformułowanie prywatne/niekomercyjne?

Użycie prywatne/niekomercyjne to takie, które nie wiąże się z żadną firmą, organizacją non-profit, bądź inną organizacją jakiegokolwiek rodzaju. Takie użycie nie ma potencjału do przynoszenia jakiegokolwiek zysku.

Przykłady użycia prywatnego/niekomercyjnego:

  • użycie grafik do stworzenia zaproszeń na własne wesele
  • użycie szablonu do zaprojektowania kubków, koszulek na zjazd rodzinny
  • użycie szablonu do stworzenia kartki np. urodzinowej dla najbliższych

Jak mogę używać zakupionych grafik we własnych produktach?

Zakupione grafiki mogą stanowić wyłącznie część Twojego produktu. Ich użycie oraz przeznaczenie musi znacznie różnić się od oryginału.

W ramach własnego produktu nie możesz dystrybuować grafik na rzecz osób trzecich w sposób umożliwiający uzyskanie oryginału.

Dodatkowo Twoje produkty stworzone z wykorzystaniem zakupionych grafik nie mogą być używane ani sprzedawane w sposób bezpośrednio konkurencyjny do oryginału.

Czy zakupiony produkt mogę odsprzedać?

Nie, zakupione produkty są wyłącznie do Twojego użytku.

Nie możesz dzielić się nimi (nawet nieodpłatnie) oraz dołączać oryginalnych zakupionych grafik (bądź plików źródłowych) do swoich produktów.

W jakim programie mogę edytować grafiki?

Pliki zawarte w paczkach są przystosowane do edycji w programie Photoshop CS6 oraz CC. Możesz edytować je również w darmowym odpowiedniku on-line – Photopea. W dołączonym do paczki pliku PDF masz dokładne instrukcje jak cały proces dostosowania przebiega w programie Photopea z uwzględnieniem różnic w programie Photoshop.

Czy mogę wykorzystać grafiki w celach komercyjnych?

Tak, wszystkie stworzone przez Ciebie grafiki, bazujące na zakupionych szablonach możesz wykorzystać w celach komercyjnych. Szczegółowe informacje dotyczące tej kwestii znajdziesz w dziale LICENCJA oraz pliku dołączonym do grafik.

Czy mogę zmienić kolory, zdjęcia, teksty?

Tak, możesz nie tylko zmienić kolory, zdjęcia oraz teksty. Możesz również dokładać własne elementy.

Czy edycja grafik jest trudna?

W dołączonym pliku PDF masz szczegółowo wytłumaczone, jak edytować grafiki zarówno w programie Photopea, jak i w programie Photoshop.

Co jest potrzebne do korzystania z paczek grafik?

Posiadanie programu Adobe Photoshop CS6 lub CC, ewentualnie dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej do darmowego programu Photopea.