instaplansze

Instaplansze do pobrania za darmo

Zazwyczaj różne instaplansze do uzupełnienia na Instagramie z góry narzucają czy mają być wypełnione tekstem, czy obrazkami. Oczywiście można odejść od tej reguły, ale…

Sporo projektów przy próbie innego uzupełnienia niż polecany, nie prezentuje się za dobrze. Myślę, że zdarzyło Ci się nie raz denerwować i ostatecznie porzucić uzupełnianie, bo polecane są np. obrazki, a Ty wolisz pisać albo odwrotnie. Sama nie raz się poddałam.

Czasami też pytania na planszach są trochę nielogicznie poukładane. Na jednej plansz np. pytanie o pracę i jedzenie, a co ma piernik do wiatraka? Nie ma jednej tematyki, tylko lekki miszmasz, co też potrafi zniechęcić do uzupełnienia. Dla mnie brakuje w takich momentach ważności i nie wiem, na czym bardziej się skupić i co jest ciekawsze. Odbieranie takiego przekazu też do łatwych nie należy. To takie mówienie o różnych tematach w jednym zdaniu.

Instaplansze do pobrania

Plansze zostały zaprojektowane z dowolnością wypełniania. Można pisać, można użyć obrazków czy GIF-ów. A jeżeli masz ochotę, zdjęcie będzie również super pomysłem.

W planszy O MNIE specjalnie jest więcej miejsca. Opowieść może być bardziej złożona i potrzeba miejsca, na jej zmieszczenie.Przy ulubionych rzeczach jest zdecydowanie mniej miejsca nie bez powodu. Chce Cię namówić, do krótkich, konkretnych odpowiedzi. Bez zbędnego rozpisywania się, dorabiania jakiejś historii czy tłumaczenia się ze swojego wyboru.Dasz się namówić na powiedzenie czegoś o sobie? Może wybierzesz inny sposób niż zazwyczaj, czyli zamiast tekstu użyjesz obrazków.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
6 miesięcy temu

ciekawy pomysł:)

Królowa Karo
6 miesięcy temu

Chyba jestem do tyłu… Jak się wykorzystuje takie plansze?