Cześć!

Każdy otrzymany mail bardzo mnie cieszy, a co za tym idzie, staram się odpisywać na wszystkie wiadomości. Zanim jednak wciśniesz „wyślij” zapoznaj się, proszę, z kilkoma informacjami poniżej, ułatwi to nam ze sobą kontakt.

  • Staram się odpisywać na maile regularnie i jeżeli nie odpowiem w ciągu 3 dni, proszę, przypomnij się. Moja dobra też ma tylko 24 godziny i nie mam więcej niż 7 dni w tygodniu, więc mogłam gdzieś przeoczyć Twoją wiadomość. Żyć poza pracą też trzeba.
  • Tak, tworzę grafiki na specjalne zamówienie.
  • Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, więcej informacji poniżej.

Kontakt mailowy pod adresem: kontakt@managerpixeli.pl


WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na różne formy współpracy z markami, agencjami czy sklepami. Jak się pewnie domyślasz po fotomontażach, decydując się na współpracę, możesz liczyć na nieszablonowe podejście do tematu.

Nie interesuje mnie współpraca, która ma polegać na publikację postów sponsorowanych, niebędących mojego autorstwa. Wpisy wynikające ze współpracy są oznaczane, napisane w całości przeze mnie i zawierają moje opinie. Nie licz na to, że skoro coś ma być fotomontażem nie zdjęciem, mogę wziąć zdjęcie produktu z Twojej strony. Jakby to nie brzmiało, dla mnie ta forma „gotowca” i przede wszystkim, oszukiwanie czytelnika, a na to nie ma mojej zgody.

Nie zmieniam zdania, że lubię coś, wychodzącego poza utarte ramy. Wiem jednak, że nie każdy to lubi, więc oto moje propozycje klasycznych współprac:

  • wpis lub cykl artykułów promocyjny produktu, usługi
  • poradnik lub pokazanie krok po kroku wykorzystania produktu
  • patronat
  • warsztaty (związane z grafiką, fotomontażami, obróbką zdjęć)
  • wyjazdy sponsorowane wraz z foto relacją
  • długo falowa współpraca partnerska
  • promocja produktów na portalach społecznościowych

Rozliczam się na podstawie faktury. Każdą współpracę wyceniam indywidualnie.

W cenie współpracy:

W grę nie wchodzi:

artykuł na blogu dedykowany marce, post na Facebooku oraz Instagramie oraz innym portalu, który  rozwijam i przynosi wejścia jak np. Intagram Sttories. I oczywiście newsletter.

współpraca barterowa (chyba, że masz coś naprawdę atrakcyjnego, możemy negocjować), wklejanie gotowych treści, prezentowanie produktów ze zdjęć katalogowych (nawet jeżeli będzie to fotomontaż) oraz kryptoreklama.


Kontakt w sprawie współpracy pod adresem: kontakt@managerpixeli.pl


Mile widziane wpisane w tytule słowa WSPÓŁPRACA, dzięki temu mail będzie lepiej widoczny i nie zaginie w gąszczu.