kwiatowe tapety na telefon

Kwiatowe tapety na telefon

Przyznaję, mam ostatnio słabość do kwiatów. Gdzie je tylko widzę, robię zdjęcia. Kto mnie obserwuje również na portalach społecznościowych, na pewno zauważył ten trend.

Stąd pomysł na kolejne kwiatowe tapety na telefon. Ostatnio były w wiosennych klimatach. Tym razem chciałam poszaleć i zrobić coś innego. Myślałam również o pastelowych kolorach, czyli czymś, z czym nie zawsze mi po drodze. Tak się stało kolejny raz. Bardzo lubię pastele, ale czasami człowiek podświadomie szuka w kolorach kopniaka do działania. Nie oszukujmy się, ale budząca się przyroda do życia nie kojarzy się z pastelowymi kolorami. W końcu w przyrodzie szukałam inspiracji do kolorów tapet.

Patrząc na listę wpisów na blogu, doszłam do wniosku, że mam pewną słabość do tapet na telefon. Przyznaję, że dość często je zmieniam. Lubię, kiedy na telefonie coś się dzieje lub zdecydowanie za często do niego zaglądam.

Kwiatowe tapety na telefon

kwiatowe tapety na telefon

A skoro wiosna już u nas mocno rozgościła, czas na spóźnione porządki. Dzięki obecnemu szablonowi sklep działa znowu trochę artystycznie. A tak się cieszyłam, że udało mi się go otworzyć jak na produkty cyfrowe (choć nie tylko) przystało. Moja majówka upłynęłam pod znakiem szukania nowego szablonu, a miało być tylko tworzenie nowych produktów. Oczywiście wiedziałam, że to musi nastąpić, ale nie spodziewałam się, że nastąpi tak niespodziewanie. Życie lubi różne historie pisać, a skoro sklep ma działać normalnie z nowymi, super produktami, trzeba zakasać rękawy i zabrać się do pracy.

Chociaż niedziela była dniem, w którym chciałam ratować to, co jest widoczne. Mimo problemów, jaki mam od samego początku posiadania tego szablonu, trochę mi go szkoda. Fajnie znaleźć kolejne błędy. A do tego zauważyć, co jeszcze powinno być zmienione, bo tym razem ja to zaniedbałam. Początkowo byłam wkurzona, ale podchodzę do tego już z uśmiechem na twarzy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Matka na Szczycie
1 rok temu

Przydadzą się obecnie takie optymistyczne akcenty 🙂

Krystyna 7.8
1 rok temu

Ciekawe zestawy, zastosuję. Serdeczne pozdrowienia znad sztalug malarskich przesyła Krysia

Himawan Sant
1 rok temu

Twój kwiatowy wzór jest urzekający. Czysty, schludny również zachwycił artystyczną. Dobra kreatywność.

Pozdrowienia ode mnie w Indonezji