kwiecień 2022

Dzisiaj będzie pewnie krótko, bo nastały takie czasy. W zasadzie bez względu na dzień i godzinę wydaje się, że to nie najlepszy czas na przesiadywanie przed ekranem. 

Marzec minął tak szybko i intensywnie, że nie miałam nawet zbyt wielu okazji na zatrzymanie się. Bałam się też o tapetę, ale z powodu sytuacji motyw przewodni okazał się czymś oczywistym. Tworząc świąteczne pisanki mam nadzieją, że to chwilowe i wszystko za moment wrócić do normalności.  

Mam wrażenie, że w tym roku mimo wszystko jakby podwójnie doceniam pierwsze oznaki wiosny. Gdzieś tam to też było motywem do stworzenia tapety, ale jednak nie tym przewodnim.  

Nie da się negować rzeczywistości. Dlatego pisanki są nawiązaniem przez kolory i ich ułożenie do flag. Jedna pisanka niebiesko-żółta symbolizująca flagę Ukrainy. Druga jest biało-czerwona nawiązująca do naszej flagi. Pozostałe dwie pisanki też nie przypadkowo są zielone. Z jednej strony to symbol nadziei, że jeszcze chwilę i wszystko wróci do normalności. Z drugiej strony są nawiązaniem do wiosny i rodzącej się nadziei na lepsze jutro. 

Tapeta na KWIECIEŃ  

kwiecień 2022


Przyjemnego korzystania! 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
6 miesięcy temu

Z trudem dociera do mnie, że to już kwiecień za pasem…