liściasta tapeta

Liściasta tapeta na telefon

Ostatnio dzieje się dużo. Dzieje się wręcz za dużo. Stąd pomysł na liściastą tapetę. Czyli motyw, który ma oderwać na chwilę myśli od trudnych tematów.

Myślę, że nie tylko mnie psychicznie wykańczają zdarzenia ostatnich dni. Ciężko zabrać się do pracy. Ciężko zaplanować dzień, a co dopiero dłuższy okres, bo zaraz coś rujnuje plany i wszystko trzeba zmieniać. Ciężko zebrać myśli, a jednak jakoś trzeba, aby móc robić choć to, co najważniejsze danego dnia. Z drugiej zaś strony są rzeczy, które zaplanować można, a szansę na ich niezrealizowane zależy tylko od nas.

U mnie w szczególności zapominanie podkopywało plany na stworzenie liściastej tapety. Postanowiłam poeksperymentować z farbami i liśćmi z bluszczu. Na szczęście zdążyłam pozbierać liście, zanim opadły, ale kilka dni mi to zajęło. Potem szło trochę lepiej, bo farba olejna długo schnie, więc miałam wymówkę, ale… Bawi mnie, że po zeskanowaniu arcydzieł, postanowiłam wykorzystać je inaczej, niż planowałam. Efekt był wart pójścia na ustępstwo ze swoimi planami.

Liściasta tapeta na telefon

liściasta tapeta na telefonie

Ostatni wpis był zbyt dawno temu, dzisiaj jest krótko, chyba zwięźle, ale na pewno na jakiś temat (śmiech). Mam nadzieję, że liściasta tapeta przypadnie Wam do gustu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna 7.8
1 rok temu

O fajny pomysł, taki wesoły i kolorowy motyw to element trochę rozjaśniający te szare, jesienne, mgliste dni.

Królowa Karo
1 rok temu

Ja bym dała trochę inne tło, bardziej jesienne, ale to oczywiście subiektywne spojrzenie, bo każdy lubi co innego.