listopad 2022

Jak już od pewnego czasu co miesiąc przychodzę z tapetą na telefon. Tym razem idealnie na czas. Może dobrze działa na mnie jesień. Na pewno zainspirowała mnie do motywu na tapecie.

Zanim tapeta, jeszcze kilka słów podsumowania października. Muszę przyznać, że jest to chyba kolejny miesiąc, który gdzieś mi uciekł. Niby miałam sporo planów, ale realizacja łatwo nie szła. W pewnym momencie postanowiłam odpuścić. Lepsze to niż zmuszanie się do bycia wiecznie kreatywną osobą. Zauważyłam, że po prostu zabija to u mnie kreatywność.

Były plany na stworzenie dwóch e-booków. Z czego jeden oczywiście darmowy. Ten e-book miał być rozsyłany w podziękowaniu za zapis na newsletter, który jeszcze niestety nie ruszył. Myślę, że listopad przyniesie coś dobrego i wszystko ruszy. Jednak pogoda skłania do siedzenia w domu.

Prywatnie lepiej spuścić kurtynę milczenia. Chociaż na Instagramie wspominałam, że nadal czekam na ważne dokumenty. Sprawa ciągnie się od lipca. Z drugiej strony zaraz listopad też na L, można powiedzieć, że wszystko się zgadza. To bezsensowne oczekiwanie wyładowuje moje baterie i mogę je tylko podładowywać, naładować za ciężko. Na szczęście na koniec października udało się podładować je trochę mocniej.

Tapeta na LISTOPAD

We wrześniu jedna z dwóch tapet była nawiązaniem do jesieni. W październiku zauroczyło mnie Halloween. W listopadzie jednak nie umiałam uciec od jesieni. Motyw z drzewami po głowie chodził mi już od dość dawna.

listopad 2022

A plany na listopad? Pewnie poddanie się jesiennej aurze. Mam ochotę sprawdzić, co ze sobą przyniesie. Nie chcę już walczyć i mobilizować się do pracy na siłę. Czy szukać motywacji tylko dlatego, że trzeba działać.

Jak Wam minął październik? Macie już konkretne plany na listopad? A może nawet do końca roku?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
1 miesiąc temu

Bardzo ze mną rezonuje ta tapeta.

Krystyna 78
1 miesiąc temu

Faktycznie bardzo ciekawa ta propozycja tapety na listopad.

Ania
21 dni temu

Tapeta bardzo suptelna 😉 super Jolu 😉