maj 2022

Ciężko inaczej zacząć jak nie faktem przerażenia, że to już koniec kwietnia. Ten czas zdecydowanie za szybko ucieka.  

Tyle rzeczy się do tego czasu wydarzyło, że aż ciężko uwierzyć. W sumie z drugiej strony nawet nie ma za bardzo czego podsumowywać z kwietnia. Praktycznie w środku miesiąca wypadły świata. Więc już jakiś tydzień przed nimi czas był bardziej przez nie zabierany. Po świętach kolejny tydzień człowiek próbował wdrożyć się w pracę.  

Gdzieś jeszcze pod koniec kwietnia zaczęłam planować publikacje na bloga i portale społecznościowe. Chociaż zapomnę o najważniejszym, czyli jest e-book. A tak poza tym chyba zaginęłam w kwietniu w codzienności. Tu jakiś spacer, bo ładna pogoda i obserwowanie budzącej się przyrody. Tam znowu zakupy. Do tego trochę innych spraw i zabaw z Teodorem (moim królikiem) i czas uciekł.  

Tapeta na MAJ 

Pytałam różne osoby o skojarzenia z majem, co będzie najlepsze na tapetę. Jeden pomysł był super, ale lepiej przyciągnąć ładną pogodę na maj. Konwalie są chyba najbardziej charakterystycznymi kwiatami dla maja. Na razie są tylko liści, a kwiaty pojawią się wraz z pierwszymi dniami maja.  

maj 2022


A teraz chyba czas zabrać się za planowanie maja. Wspominałam, że wpisy i publikacje już są, ale jest chwila na przemyślenie tego. A może poukładanie inaczej.  

Jak minął Twój kwiecień? Jakieś fajne plany na maj?  

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
5 miesięcy temu

To jest to! Jak maj to konwalie koniecznie!