Cześć! Nazywam się Jolanta Kopczyńska.


Jeśli szukasz fachowej wiedzy podanej w mniej techniczny sposób, pomysłu na to, jak coś pokazać bez nadmiaru brokatu i dobrze przy tym się bawić, to idealne miejsce dla ciebie.

Co znajdziesz na blogu?

Masę teoretycznej wiedzy popartej doświadczeniem i konkretnymi przykładami. Nie chcę promować tutaj tylko „gotowych” rozwiązań, uzasadniając to kilkoma zdaniami, kiedy jest więcej dróg do wyboru. Sama przez brak rzetelnych informacji popełniłam wiele błędów i straciłam dużo pieniędzy.

Uporządkowany, a zarazem artystyczny nieład. Podczas lat blogowania przeszłam przez wiele tematów, aż znalazłam swoją niszę. Little Digital Fox ma określoną tematykę, ale to miejsce, które się zmienia i rozwija razem ze mną. Nie dam Ci jednorodnej tematyki, choć sztuczną inteligencję kocham z wzajemnością. Nie chcę jednak zapomnieć, że poza nią jest jeszcze realne i abstrakcyjne życie.

Podkreślająca, nie zakrywająca codzienność ilość brokatu. Cenię sobie piękno i estetykę, co wpisuje się w mój zawód, nie tylko naturę. Przecież potrzebuję tylko odrobiny więcej czasu, aby pokazać swoje życie w świetle, jakiego wszyscy będą zazdrościli. Nie jestem przeciwniczką stylizowania codzienności, ale stosując nadmierną ilość brokatu, można zrobić krzywdę każdemu, nie tylko sobie.


Facebook

Instagram


Podoba ci się to, co robię i myślisz o skontaktowaniu się ze mną lub myślisz o współpracy – zapraszam KONTAKT.