manager pixeli

Część

Nazywam się Jolanta Kopczyńska i jestem Managerem Pixeli.

Patrząc na dyplom najwięcej wspólnego mam z informatyką. Miłość do grafiki ostatecznie zwyciężyła i to właśnie jest mój główny kierunek, ale informatyka i tak jest obecna w mojej pracy.

Ponad 10 lat temu stworzyłam pierwszy projekt swojego wymarzonego świata i już nie potrafię inaczej. Co prawda bywały miesiące, kiedy traciłam wiarę w swoje umiejętności (świat realny zbyt brutalnie się o sobie przypominał) i kreatywność. Dałam sobie wmówić, że z bycie artystą nie da się wyżyć.

Tak jak ja, tak samo blog miał różne przejścia. W chwilach, kiedy traciłam wiarę, szukałam innej tematyki, która będzie do mnie pasowała i zostanie przyjęta jako droga dorosłej osoby. Wreszcie wygrała moja natura i chęć oderwania się, od nie zawsze kolorowej codzienności. Blog staje się miejscem dla ludzi kreatywnych, którzy szukają inspiracji i motywacji do działania.

Poza blogiem i sklepem z moimi autorskimi plakatami wyżywam się twórczo, projektując i tworząc grafikę na indywidualne zamówienia. Kiedyś na pewno będą one do obejrzenia w portfolio, ale przyjmijmy, że nie mogę ich jeszcze pokazać, nie, że  strona nie powstała.

Prywatnie nie wyobrażam sobie poranków bez leniwego krzątania się po kuchni i zastanawiania, co przygotować na śniadanie. Popołudnia często zamieniają mi się w wieczory. Przyznaję, tracę rachubę czasu kiedy siadam do jakiegoś graficznego projektu. W takim razie co z tymi wieczorami? Dobry serial z jakimś smakołykiem, aby uczcić kolejny udany dzień.

Jeżeli masz ochotę się przywitać lub o coś zapytać, napisz na: kontakt@managerpixeli.pl.

Znajdziesz mnie również: Instagram, Facebook, Linkiedin.