owocowe tapety na telefon 

Kalendarzowe lato trwa od niedawna, ale już się zdążyło zadomowić. Pogodę mamy bardzo wakacyjną, wysokie temperatury z oczekiwaniem na burze.  

Skoro lato i już od dzisiaj wakacje to oczywiście owoce, a w związku z tym również owocowe tapety na telefon. Głównym owocowym motywem pokazywanym na zdjęciach są oczywiście truskawki. Czasami pojawiają się czereśnie. Tam gdzieś w tle nieśmiało arbuz. Ciężko mi przy tym zalewie smakołyków odmówić sobie i nie przygotować owocowych tapet. Oczywiście też z truskawkami, bo nie może być inaczej.  

W zeszłym roku były owocowo warzywne tapety. Teraz jak na razie same owoce. Bo za słodkim nie przepadam, ale owoce w każdej ilości.  

Owocowe tapety na telefon 

Tapety na telefon pojawiają się u mnie dość często. Co miesiąc jakaś tapeta z kalendarzem i bez niego. Tym razem są kolorowe i lekkie grafiki, które myślę, że będą się sympatycznie prezentować na telefonie.  

Oczywiście wszystkie tapety są do pobrania zupełnie za darmo. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego, niekomercyjnego.  

Truskawkowe tapety

owocowe tapety na telefon 

Cytrynowe tapety

owocowe tapety na telefon 


Tapety  również na monitor czy tablet  

Grafiki co prawda zostały zaprojektowane z myślą o telefonach, ale te owocowe opcje wzorków można  wykorzystać na tabletach czy ekranie monitora. Wzorki są zapętlone, więc wystarczy, że ustawisz opcje tapety na kafelkową, wzór ładnie się połączy i będzie rozłożony równomiernie po całym pulpicie.  

owocowe tapety na telefon 

Wcześniej tego nie pisałam, ale polubiłam się z projektowaniem wzorków. Przez długi czas nie był to mój ulubiony format graficzny, trochę go omijałam. A teraz? Już kombinuje co stworzyć następnego. Z owocami to dopiero początek, może pojawi się z czasem również wersja papierowa. A kto wie, czy nie pojawią się warzywa.  

Jestem ciekawa czy masz swojego faworyta wśród tych grafik, napisz koniecznie. Ja na razie ustawiam sobie truskawki — zarówno na telefon, jak i monitor. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
5 miesięcy temu

Na te ostatnie upały cytryna będzie świetnym orzeźwieniem. Choćby wizualnym 🙂