owocowo – warzywne tapety na telefon

Owocowo – warzywne tapety na telefon

Do tej pory tapety były w kwiaty. Były też „płaskie”, czyli tworzone w grafice wektorowej. Pomyślałam, że fajnie jest złamać kwiaty, ale również technikę tworzenia.

W pierwszym zamyśle miały powstać tylko owoce. Trochę oklepane, bo np. gruszka czy jabłko. Z jednej strony to jeszcze nie sezon na te owoce. Z drugiej mam nimi lekki przesyt przez pracę nad nietypowym e-bookiem. Wiedziałam, że jeżeli mają pokazać się owoce, muszą to być czereśnie. Bardzo lubię, a poza tym, teraz akurat na nie sezon. Przy drugiej tapecie zaczęłam się zastanawiać, dlaczego uwieczniamy głównie owoce? A warzywa? I tak oto cena w sklepie przekonała mnie, że warto zrobić tapetę z groszkiem.

Dylematy owocowo – warzywne były tym bardziej znaczące, że chciałam pójść w tapety w grafice rastrowej. Oczywiście, można fajnie pobawić się wektorami, ale to jednak nie to samo. Do tego praca nad e-bookiem skłoniła mnie do odpoczynku od komputera i pobawienia się farbami. Taką mieszaną techniką można osiągnąć super efekt. Do tego lubię mieszać tradycję z nowoczesnością.

Rozmyślałam też przez chwilę, czy nie dodać czereśniom i owocom (tylko tym występującym podwójnie) uśmiechniętych buziek. Sporo widziałam takich obrazków i bardzo fajnie to wygląda. W tym ferworze tworzenia jednak trochę o tym zapomniałam, trochę w sumienie chciałam. Patrząc na efekt, cieszę się, że tego nie dorysowałam. Na owoce czy warzywa z buziami jeszcze przyjdzie czas.

Owocowo – warzywne tapety na telefon

Jak zawsze poniżej grafik znajdują się przyciski, po których kliknięciu, uruchomi się pobieranie wybranej tapety. Pliki są dostępne za darmo do pobrania, są przeznaczone do użytku prywatnego,  niekomercyjnego.

owocowo – warzywne tapety na telefon w wersji z czereśniami


owocowo – warzywne tapety na telefon w wersji z goszkiem


Czereśnie czy groszek? Daj znać, które owocowo – warzywne tapety na telefon skradły Twoje serce. Zazwyczaj mam wśród tworzonych tapet swojego faworyta, ale tym razem wersja z dużą ilością czereśni zdetronizowała konkurencję. Mam już ustawioną ją na telefonie i aż żal, kiedy mam uruchomić jakąś aplikację. Wiele radości sprawiło mi tworzenie tych tapet i nie raz uśmiechałam się do monitora, podczas ich tworzenia.

A może czereśnie i groszek mają się pokazać np. na plakatach lub jakichś pudełkach? A może chcesz mieć tapetę z jakimś konkretnym owocem lub warzywem? Daj znać w komentarzu.

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
1 rok temu

Groszek! Trafił do mojego serca! 💚

Paulina
1 rok temu

Dla mnie czereśnie lepsze hihi
Zobaczyłabym też chętnie borówki, bardzo je lubię jeść hehe

Krystyna 7.8
1 rok temu

Zawsze czereśnie.

Królowa Karo
1 rok temu

Groszek to bardzo oryginalny i całkiem przyjemny pomysł 🙂

Ania
1 rok temu

Ciekawe są i chodz lubię czereśnie to jednak groszek do mnie bardziej przemówił 🙂