październik 2022

Muszę przyznać, że ciężko się powstrzymać od nawiązania do mijającego czasu. Przeszedł wrzesień,  został ostatni kwartał 2022 roku. Szok. A ja na początku tego oku myślałam, że będzie się dłużył.

Wrzesień minął mi prawie niezauważenie. Trochę spotkań. Czekanie na dokumenty.  Zadawanie sporej ilości pytań. Planowanie ostatniego kwartału i już czuję, że chyba przesadziłam z zapełnianiem kalendarza. Choć najważniejsze podejście i nierobienie sobie wyrzutów, że czegoś nie udało się zrobić.

Jakiś czas temu pisałam, że idzie nowe. Praktycznie cały wrzesień rozmyślałam, jak to nowe ma właściwie wyglądać. I niby już to czuje, ale jednak nie do końca. Przez natłok prywatnych rzeczy zagubiłam się w pracy. Z drugiej strony nie potrafię się na niej skupić w 100%. Bez narzekania, nie pozwolę, aby ostatni kwartał tego roku był tylko leżeniem i czekaniem, aż coś się zadzieje. Samo się nic nie zrobi.

Tapeta na PAŹDZIERNIK

Coś mnie wzięło w tym roku już na nawiązanie do Halloween. Wiem, jak jest, każdy ma do tego inny stosunek, ale może warto się czasami trochę bać. A może z drugiej strony trochę obśmiać.

październik 2022

Jak minął Twój wrzesień? Masz już plany na ostatni kwartał tego roku?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
2 miesięcy temu

Październik kojarzy mi się przede wszystkim ze wszystkimi kolorami jesieni. Ale ten halloweenowy klimacik też mi się podoba 🙂

Krystyna 78
1 miesiąc temu

Bardzo pomysłowa tapeta, taki niewielki i sympatyczny duszek ( to taki mały i wesoły duch). Pozdrawiam

Ania
1 miesiąc temu

Jola ja w tym momencie to się cieszę że ten czas mija. Cieszę się, bo czekam na moją córkę, która jest w szkole w USA 🙂
Fajna tapeta , jak wszystkie Twoje 🙂