proste pudełko na Halloween

Każdego roku widzę coraz większe zainteresowanie Halloween. W sumie jest to kolejna okazja do zabawy. Można zauważyć coraz więcej ozdób oraz zaproszeń na imprezy tematyczne w tym klimacie.

U mnie w mieście akurat nie spotkałam się jeszcze z dziećmi chodzącymi od domu do domu z okrzykiem „cukierek albo psikus”. Może nie te rejony, a może mieszkańcy nie są tak postępowi. Sama jako dziecko trochę się bawiłam w Halloween, ale zostając w domu i go dekorując. I właśnie z takiego sentymentu powstała kolejna wersja klimatycznych pudełeczek. Z drugiej strony muszę przyznać, że lubię takie horrory styczne klimaty.

Opcje w kolorze i czarno-białe

Proste pudełko na Halloween do wyboru z różnymi buziami. Jest kilka w kolorze, dobrane tak, aby były upiorne. Są również wersje bez koloru, a tylko z buziami, aby można było je samodzielnie pokolorować. Jednak jeżeli chcesz samodzielnie dorysować buzię, wystarczy, że złożysz pudełko z grafiką do środka.

Proste pudełko na Halloween

proste pudełko na Halloween

Klikając w przycisk poniżej, możesz pobrać szablon pudełka. Jedno pudełko mieści się na kartce formatu A4. Z wycięciem jest odrobina zabawy, pudełeczka są jak torebka, ale wystarczy mieć małe nożyczki i gotowe. Pliki są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

Co będzie potrzebne:

  • kartka formaty A4 – lepiej użyć sztywniejszego papieru np. kartki z bloku technicznego. A do wersji czarno-białych np. kolorowy papier
  • nożyczki
  • linijka i tępy nożyk do robienia zgięć

Krok po kroku

  1. Wydrukuj wybrany szablon i wytnij wzdłuż ciągłych linii. Nie tylko po zewnętrznej krawędzi, ale również przy uszach pudełka i na dwóch ściankach.
  2. Pozaginaj szablon wzdłuż przerywanych linii.
  3. Ostatnim krokiem jest złożenie pudełka.

Gotowe! Chociaż w sumie nie do końca, przecież do pudełek warto włożyć coś słodkiego.

W zeszłym roku na Halloween ukazało się pudełko poduszka nietoperz. Pudełka nadają się również do zrobienia ciekawej dekoracji, np. girlandy. Mogą też na nitkach swobodnie zwisać z różnych miejsc, jakby latały nietoperze.

Jak jest u Ciebie? Jeżeli masz dzieci, pozwalasz im chodzić w ten dzień po domach? A z innej strony, ktoś Ci kiedyś zrobił Halloween-owego psikusa?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
1 miesiąc temu

Świetne – można przygotować gotowe pudełka ze słodyczami dla zbłąkanych przebierańców 🙂

Ania
21 dni temu

Na taki pomysł bym nie wpadała:) świetne są 😉

Jesienna Woman
14 dni temu

Pomysłowe