pudełko kredka

Kto zgłasza nieprzygotowanie do nowego roku szkolnego? Nie wspominam za dobrze przygotowywania wyprawki, pakowania piórnika, oprawiania książek czy podpisywania zeszytów. Ach! Nigdy nie umiałam oszukać swojej artystycznej duszy.

Najlepiej czułam się, kiedy prowadziłam wszystkie przedmioty w jednym zeszycie. Zdarzyło mi się, że np. kończył się polski i zaczynała matematyka, a potem od razu biologia. Ja umiałam w nim znaleźć wszystko, ale udało mi się oberwać za takie podejście do prowadzenia zeszytu. Gdzieś po drodze przerabiałam nawet segregator zamiast zeszytów.

Piórnik nosiłam tylko w podstawówce i to do czasu. Wrzucałam wszystko, co mi potrzebne do jednej przegródki torby i to był mój piórnik. Od zawsze preferowałem artystyczny nieład. Moje zeszyty nie doczekały się bycia przykładem pięknego prowadzenia. Z perspektywy czasu wiem, jak ogromnym błędem to było. Ale było minęło, teraz moje prace, jeżeli są nieładem to przemyślanym.

Pewnie z tego powodu nie tworzyłam za bardzo rzeczy związanych ze szkolnym tematem. W tym roku postanowiłam iść trochę pod prąd. Dawno nie było na stronie żadnego pudełka. Zatęskniłam za wycinaniem i sklejaniem. Pierwszą moją myślą było pudełko w kształcie kawałka tortu, ale… Przecież mamy początek roku szkolnego nic nie będzie lepiej pasować jak kredka.

Pudełko kredka

Kredka nie ma żadnych kolorów nie bez przyczyny. Gdybym miałam im nadać kolor, byłoby pewnie z 12, 24 albo nawet 36 kartek, a tak? Możesz pokolorować kredkę na taki kolor, jaki masz ochotę.

pudełko kredka

Kilka wskazówek

  • Warto do wydrukowania kredki wybrać grubszy papier. Chociaż kartkę z bloku technicznego.
  • Pudełko jest umieszczone na kartce formatu A4.
  • Pudełko jest do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

A Ty jak wspominasz swoje szkolne czasy? A może wracasz do tych czasów za sprawą swoich dzieci?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
8 miesięcy temu

Szkoda, że nie wrzuciłaś go przed 1.09 – byłby to fajny pomysł na pudełko dla dzieciaków na słodycze – na dobry początek roku szkolnego 🙂 Ale zachowuję na rok przyszły 🙂