świąteczne kartki

Jeżeli mnie pamięć nie myli, tylu świątecznych projektów jeszcze nie publikowałem. A skoro rok jest dziwny, powstały jeszcze świąteczne kartki.

Wersja kartek z zeszłego roku jest do samodzielnego spersonalizowania. W tym roku postawiłam na coś gotowego. Bez zbędnej zabawy, czyli drukowanie, wycinanie, podpisanie i wysłanie. Motyw został zaczerpnięty z tegorocznych tapet. Jedne kartki to obowiązkowy pingwinek. Drugie musiały być śnieżynki, ale… Znowu nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie wymyśliła.

Choć to wszystko takie dziwne w tym roku, starałam się w kartkach zawrzeć magiczny klimat. Żeby było ciepło, świątecznie i przytulnie, ale również humorystycznie. Pingwin pojawił się już przy tapetach, więc i tutaj nie mogło go zabraknąć. Były również śnieżki, ale przy tapetach były niekojarzące się, że świętami. Postanowił, że do kartek potrzeba znacznie więcej magii. Tak powstała choinka ze śnieżek z gwiazdami.

Świąteczne kartki do wydrukowania

Po kliknięciu przycisku pod obrazkiem pobierzesz dwa arkusze A4 spakowane w pliku RAR. Grafiki są do pobrania za darmo, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

Z osobistym wręczeniem kartek może być w tym roku problem, dlatego uważam, że tym bardziej warto kartki wysłać do najbliższych. Taki drobny gest, ale jaki miły. Do tego dodatkowo wypisane odręcznie życzenia i cały świat staje się sympatyczniejszy. A obdarowana osobo zapewne poczuje, jakbyśmy ją osobiście odwiedzili.

świąteczne kartki

Wskazówki:

  • Podczas drukowania na domowej drukarce, ustaw jakość drukowania na najwyższą.
  • Przy drukowaniu kartek przyda się sztywniejszy papier. Fajnym pomysłem jest wykorzystanie papieru fotograficznego, ale kartki z bloku technicznego też się dobrze sprawdzą.

Cieszę się, że już prawie wszystkie świąteczne pomysły są zrealizowane. Niebawem jeszcze jedna świąteczna niespodzianka do pobrania. Tym razem będzie to coś, do ozdobienia stołu, może świeczki…

Jeżeli jednak jesteś osobą, która wysyła kartki raczej w formie cyfrowej, jako grafika do życzeń polecają się tapety świąteczne. Tapety można zmniejszyć, przyciąć i dodać obok świątecznych życzeń. I chociaż będą cyfrowe, bez zapachu i faktury papieru, dalej będą miały świąteczną magię w sobie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments