świąteczne tapety

Świątecznych ozdób dookoła coraz więcej, w związku z tym mam coś, co będzie jeszcze bardziej przypominało o świętach. Powstały świąteczne tapety na telefon.

Tworząc etykiety z piernikami, pomyślałam, że fajnie będzie zrobić w komplecie do nich tapety. Oczywiście nie byłabym sobą, aby tylko na tym poprzestać. Nie mam nic do piernika, ale nie lubię za dużo słodyczy (śmiech). Chciałam zrobić coś jeszcze zimowego ze świątecznym akcentem, aby każdy znalazł coś dla siebie. Trafiła się również jedna zimowa tapeta, niezwiązana bezpośrednio ze świętami.

Udało mi się również wykorzystać kolory Pantone na 2021 rok. W bardzo dużym uproszczeniu jest to żółty i szary. Jestem bardzo ciekawa, co będzie w tych kolorach w przyszłym roku powstawać. Kiedy wybierałam nowe kolory identyfikacji wizualnej dla marki, miał być pomarańczowy, ale… Zdecydowanie bliżej jednej z nich do żółtego, nawet bardzo blisko. Więc udało mi się wpisać w nadchodzący trend.

Świąteczne tapety na telefon

Po pierwsze dwa słodkie pingwinki. Gdyby nie światełka, byłyby tapetami aktualnymi przez cały rok. Jednak bez światełek czegoś im brakowało, były niepełne.

świąteczne tapety - pingwinek z rogami, pingwinek w prezencie


Bez pierniczków obejść się nie mogło. A skoro już mowa o ciastkach, koniecznie musiała być czapka mikołaja. Są miejsca, w których zostawia się je w podziękowaniu za prezenty. No dobrze, śnieżynki jako jedyne świąteczne tapety są neutralne i jasne. 

świąteczne tapety - pierniczki, śnieżynki, czapki MikołajaNiech świąteczne tapety się dobrze sprawdzają i wprowadzają dodatkowo w świąteczny nastrój. Którą wybierasz dla siebie?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments