Spędzamy tak dużo czasu z telefonem w ręku, warto zadbać, aby i on przybrał świąteczną szatę. Nie tylko otoczenie wkoło nas i nasze ubrania.

Przyznaję, że miałam nie lada dylemat przy tworzeniu tapet. Z jednej strony chciałam, aby były bardzo świąteczne, ale wtedy dużo by się na nich działo i razem z ikonami na telefonie, stworzyłyby mało czytelną kompozycję. Padło na to, że minimalizm jest zdecydowanie lepszym wyborem. Potem jednak narodził się kolejny dylemat, czy wybrać tworzenie w grafice rastrowej, czy wektorowej, a może obie ze sobą połączyć. Moje ulubione dylematy przy tworzeniu grafiki.

Tym razem padło na grafiki wektorowe, ale tworzone w rastrowej przestrzeni. Lubię takie połączenia, bo są mało oczywiste. Oczywistym jest wybór kolorów. Nie wyobrażam sobie, aby na święta zabrakło czegoś w zieleni czy czerwieni. Niebieski kojarzy mi się bardziej z pierwszą gwiazdką. Może nie do końca ze śniegiem, bo chmury go przynoszące są bardziej w odcieniach beżu i szarości, ale… W nocy tego nie widać, a najważniejsze, że biały puch pokrywa ziemię.

Świąteczne tapety na telefon

Z jednej strony nie mogło zabraknąć kolorów jednoznacznie kojarzącymi się ze świętami, czyli czerwony i zielony. Z drugiej zaś koloru Pantone na 2020 rok, czyli classic blue (klasyczny niebieski). Z wszystkich trzech tapet, niebieska jest jak dla mnie najbardziej uniwersalna. Poza tym mam cichą nadzieję, że stanie się dobrą wróżbą i na święta spadnie śnieg.

Która tapeta podoba Ci się najbardziej? Moim faworytem jest niebieska wersja z płatkami śniegu. Ciągle liczę na to, że sprowadzi na święta śnieg.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dorota z kobietytomy

super, na Ciebie zawsze można liczyć w tym temacie 🙂