czerwiec 2021

Tapeta na CZERWIEC 2021

Gdzie są te ciepłe dni? Cały maj taki w kratkę. Nie powinnam dużo narzekać, bo udało mi się kilka razy wynieść pracę na dwór i grzać się w słońcu. Jak na maj tych dni było zdecydowanie za mało.

W maju czas uciekł mi między palcami. Działo się tyle rzeczy, że po poniedziałku była dla mnie sobota, a gdzie reszta dni? Wypracowany do tej pory sposób organizacji czasu nie radził sobie z taką ilością nowych zadań. W maju też nie bardzo wiedziałam co publikować na Instagramie, trochę też odpuściłam tworzenie relacji, bo wszystko wydawało mi się nudne.

  • Chociaż nie powinnam narzekać, bo na początku maja udało mi się na chwilę wyjechać. Fajnie czasami zmienić powietrze i naładować baterie. Chociaż wtedy jeszcze nie wiedziałam, co mnie czeka w maju.
  • W maju zostałam mamą bystrego królika Teodora. Na szczęście mam możliwość trzymać go na dworze, robi bałagan niczym mały diabełek, a ja głównie chodzę i sprzątam. Mimo tego miło obserwować jak biega po podwórku, kiedy wypuszczam go z klatki, aby się wybiegał.
  • Mam mieszane uczucia, ale jednak w większości mam poczucie, że moja praca jest nudna. Pokazywanie siedzenia przed komputerem jest mało fascynujące. Co prawda jak pogoda pozwala, część pracy przenoszę na zewnątrz. Przyjemniej się napiszę, kiedy w koło dużo zielonego i słychać ptaki. Gdyby tylko nie było tych samochodów, bo mieszka przy ulicy.

Mogłabym jeszcze kilka rzeczy wyliczyć, bo to nie wszystko, co działo się w maju, ale… Nie wszystkim chce się dzielić. Nie o wszystkim mogę mówić. Więcej z codzienności jest na moim Instagramie. Czasami łatwiej się czymś podzielić wiedząc, że po 24 godzinach treść znika bezpowrotnie.

Tapeta na CZERWIEC

Długo zastanawiałam się, co ma się znaleźć na czerwcowej tapecie. Wiedziałam tylko, że chcę stworzyć ją wyłącznie w grafice wektorowej. Padło na sprawy związane z ogrodem. Kiedyś nie przepadałam, teraz szukam wolnego kawałka, gdzie mogę coś jeszcze posadzić.

czerwiec 2021


Skoro już o czerwcu mowa warto wspomnieć o kilku planach, aby były bardziej wiążące. Jeden majowy nawet nie ruszył się z miejsca. Co się szykuje?

  • Nowe produkty w sklepie, tym razem będą to plakaty za niewielkie pieniądze. Różne tematyki, różne techniki.
  • Modernizacja strony głównej, brakuje tam wielu treści. Na razie trzeba wszystkiego szukać i nie bardzo wiadomo, co można na stronie znaleźć.
  • Oczywiście nie można zapomnieć o pracy nad bieżącymi sprawami. Wpisy, zdjęcia, faktury, opłaty, maile i wszystko, co przedsiębiorca kocha najbardziej.

A jak Tobie minął maj? Czekasz na coś szczególnego w czerwcu? Ja patrząc w kalendarz, nie mogę się doczekać tych wszystkich fajnych rzeczy, które mają mieć miejsce.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
7 miesięcy temu

Nasz maj też był zimny, już nie pamiętam kiedy było tak zimno jak w tym roku. Mimo to byliśmy na dlugim weekendzie i spędziliśmy my go całkiem fajnie 🙂
U nie też podobnie jak u Ciebie po poniedziałku zaraz jest sobota, nie wiem co się dzieje z tymi dniami i to mnie trochę przeraża 🙈

Królowa Karo
7 miesięcy temu

A ja w pierwszym odruchu pomyślałam, że to akcesoria do sprzątania i że ma to związek z królikiem Teodorem.