kwiecien 2021

I kolejny miesiąc minął nie wiadomo kiedy. W zasadzie cieszę się, że marzec dobiegł końca, ciężki miesiąc dla mnie, ale z drugiej strony bardzo owocny w zmiany.

Marzec obfitował w wiele spotkań, oczywiście w wersji wideo. Ciekawe doświadczenie choć trochę przygnębiające, wideo nie zastąpi spotkania na żywo.  Pocieszające jest jednak to, że spotkania w rzeczywistości i tak ciężko byłoby zorganizować ze względu na dzielące odległości. Więc kilometry są pocieszeniem w świecie realnym, choć w pewnym stopniu wirtualnym.

Marzec to dla mnie również nowe podejście do organizacji czasu. Ogólnie przez cały miesiąc miałam problem z zabrania się do pracy, wyznaczeniem sobie priorytetów. Określanie godzin, że od tej do tej godziny pracuje, nie było moją mocną stroną. Oczywiście nie uległo to spektakularnej zmianie i nadal potrafię nawet o 21 coś do pracy przygotowywać. Bo akurat wpadł mi jakiś pomysł, muszę coś sprawdzić, bo zgubię myśl i tym podobne rzeczy. Od tygodnia twardo stawiam na konkretne godziny, portale społecznościowe mam zablokowane i nawet Internet w telefonie wyłączony w tym czasie.

Tapeta na KWIECIEŃ

Wspominałam już, że mam dylemat czy ma sens tworzenie dwóch wersji tapety, czyli z kalendarzem i bez. Dylematy się skończyły, podjęłam decyzję o tworzeniu dwóch wersji tapety na stałe, przecież dla mnie to nie problem, a z drugiej strony czasami nie chcę widzieć na tapecie kalendarza. Oczywiście kalendarz jest prosto usunąć, ale to dodatkowa roota.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna 7 8
Krystyna 7 8
1 rok temu

Fajna, nietypowa… Podoba mi się.

Ania
Ania
1 rok temu

Jolu fajny pomysł z tą tapeta 🙂 nardzo fajnie Ci to wyszło 🙂 moj marzec był taki sam jak luty i styczeń, nic się nie działo… troszke biegaliśmy po okolicy bo pogoda sprzyjała ale nic więcej szczególnego… Cieszę się że przed nami kolejny miesiąc bo wiosna tuż tuż…

Królowa Karo
1 rok temu

Piękne bazie – zapowiadają wiosnę. Żółty nie jest moim ulubionym kolorem, ale tutaj wnosi wiele radości.