kwiecien 2021

Tapeta na KWIECIEŃ

I kolejny miesiąc minął nie wiadomo kiedy. W zasadzie cieszę się, że marzec dobiegł końca, ciężki miesiąc dla mnie, ale z drugiej strony bardzo owocny w zmiany.

Marzec obfitował w wiele spotkań, oczywiście w wersji wideo. Ciekawe doświadczenie choć trochę przygnębiające, wideo nie zastąpi spotkania na żywo.  Pocieszające jest jednak to, że spotkania w rzeczywistości i tak ciężko byłoby zorganizować ze względu na dzielące odległości. Więc kilometry są pocieszeniem w świecie realnym, choć w pewnym stopniu wirtualnym.

Marzec to dla mnie również nowe podejście do organizacji czasu. Ogólnie przez cały miesiąc miałam problem z zabrania się do pracy, wyznaczeniem sobie priorytetów. Określanie godzin, że od tej do tej godziny pracuje, nie było moją mocną stroną. Oczywiście nie uległo to spektakularnej zmianie i nadal potrafię nawet o 21 coś do pracy przygotowywać. Bo akurat wpadł mi jakiś pomysł, muszę coś sprawdzić, bo zgubię myśl i tym podobne rzeczy. Od tygodnia twardo stawiam na konkretne godziny, portale społecznościowe mam zablokowane i nawet Internet w telefonie wyłączony w tym czasie.

Tapeta na KWIECIEŃ

Wspominałam już, że mam dylemat czy ma sens tworzenie dwóch wersji tapety, czyli z kalendarzem i bez. Dylematy się skończyły, podjęłam decyzję o tworzeniu dwóch wersji tapety na stałe, przecież dla mnie to nie problem, a z drugiej strony czasami nie chcę widzieć na tapecie kalendarza. Oczywiście kalendarz jest prosto usunąć, ale to dodatkowa roota.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna 7 8
22 dni temu

Fajna, nietypowa… Podoba mi się.

Ania
22 dni temu

Jolu fajny pomysł z tą tapeta 🙂 nardzo fajnie Ci to wyszło 🙂 moj marzec był taki sam jak luty i styczeń, nic się nie działo… troszke biegaliśmy po okolicy bo pogoda sprzyjała ale nic więcej szczególnego… Cieszę się że przed nami kolejny miesiąc bo wiosna tuż tuż…

Królowa Karo
15 dni temu

Piękne bazie – zapowiadają wiosnę. Żółty nie jest moim ulubionym kolorem, ale tutaj wnosi wiele radości.