maj 2021

Tapeta na MAJ

I kolejny miesiąc dobiegł końca. Chyba niedługo w standardzie stanie się pisanie, kiedy to minęło. A myślałam, że ten rok będzie się ciągnął jak flaki z olejem.

Pomyślałam ostatnio, że może warto wykorzystać wpis z tapetami jako małe podsumowanie miesiąca. Wiem, że tapety są najważniejsze, ale wrzucenie ich tylko z kilku zadaniowym opisem?

Kwiecień był zwariowanym miesiącem. Pod koniec przyszedł moment zwątpienia w wiele rzecz, ale równocześnie obfitował w nowe pomysły. Wyszedł mi miesiąc zadbania o swoje zdrowie. O wydatkach lepiej nie wspominać, ale… Kwiecień był jednym z najdroższych miesięcy od lat, tak myślę. Na szczęście wydatki nie były tylko na ubrania, sprzęt czy inne pierdoły, a również między innymi na materac. Jeden z lepszych zakupów od lat.

Kwiecień był w kratkę nie tylko w pogodzie. Wzloty, upadki i frustracja z powodu tego, co dzieje się wkoło mnie. Lepiej późno niż wcale, ale zrozumiałam, że potrzebuję pobyć sama ze sobą. Zrozumiałam wszystko po przeczytaniu wpisu Marty. Miałam, nadal mam wrażenie (wpis przeczytałam kilka razy), że moje emocje, rozterki wreszcie potrafię ubrać w słowa. Poczułam, jak mi spada kamień z serca.

I tak oto kwiecień się skończył. Mimo tych wszystkich zawirowań oceniam go pozytywnie. Maj będzie jeszcze lepszy.

Tapeta na MAJ

maj 2021

A jaki był Twój kwiecień?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miłosz
Miłosz
8 miesięcy temu

Kwitniesz w kwietniu. 🙂

Królowa Karo
8 miesięcy temu

Wszyscy wierzymy, że maj będzie lepszy. W końcu będzie można trochę wyjść do ludzi.

Krystyna 7 8
8 miesięcy temu

W maju zrobi się zielony i kwiatowy – różowy, biały……… A tapeta fajna.