marzec 2021

Tapeta na MARZEC 2021 + bonus

Tapety skojarzyły mi się w tym miesiącu z lekami i nie o motyw przewodni chodzi. Kiedy bierze się jakieś leki, widać jak ucieka czas, po kończącym się opakowaniu z tabletkami. I tak mija miesiąc za miesiącem.

Co prawda to dopiero druga tapeta, a ja już ze skojarzeniami upływającego czasu. Po opublikowaniu tapety w lutym miałam chwilę wolnego, ale bardzo szybko moje myśli zaczęły krążyć koło motywu na marzec. Zaczęłam od wyboru koloru. Miałam dylemat między żółtym a zielonym, ale… Marzec to zapach wiosny, przecież pod koniec marca wypada jej dzień w kalendarzu. Marzec to również dzień kobiet. Wiosna to kolor zielony, a dzień kobiet to kwiaty, drogie panie liczą się również te dla siebie od siebie. Nie ma co czekać, a tym bardziej smucić się, że żaden mężczyzna wkoło nas nie obdarował nas nimi.  Wracając do motywu, skoro wiosna i kwiaty, musiały być tulipany. Jakie kwiaty pasowałyby lepiej? A jeszcze do tego w marcu jest Dzień Kobiet, więc tym bardziej pasowały mi tylko tulipany.

Tapeta na MARZEC 2021

W zeszłym miesiącu były dwie wersje tapety, czyli z kalendarzem i bez. W tym miała być tylko wersja z kalendarzem oraz tutorial, jak  go usunąć, ale… Przy tapecie na marzec 2021 musiała się pokazać opcja bez kalendarza, aby móc wykorzystać ją jako wirtualne wręczenie kwiatów z okazji Dnia Kobiet.

marzec 2021


Obecne czasy nie sprzyjają widywaniu się i wręczaniu kwiatów. Czasami przeszkodą jest nawet sama odległość.  BONUSEM jest tapeta, która ma zachęcić do wręczenia, choć wirtualnych kwiatów. Takie drobne gesty są w obecnym czasie szczególnie ważne.  Myślę, że każda kobieta ucieszy się z wiecznie żywych kwiatów, a może będzie miło zaskoczona, że dostała od Ciebie po raz pierwszy kwiaty. I jeszcze przy okazji, wysyłajmy sobie nawzajem drogie panie kwiaty w dniu naszego świata. Po co czekać tylko na gest ze strony panów?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna 7.8
10 miesięcy temu

Tulipan na tapecie piękny, kalendarz ppraktyczny, za to tło całości poważne (mało radosne) pewnie dlatego, że ta wiosna mało radosna.

Krystyna 7.8
9 miesięcy temu
Reply to  Jola

Jolu , Czy ciągle masz problemy aby odwiedzić moją stronę. Pozdrawiam.

Królowa Karo
10 miesięcy temu

Tulipan bardzo ładny, ale wolałabym chyba jakieś radosne, pastelowe tło.

Gosia
9 miesięcy temu

tapeta jest piękna, taka minimalistyczna:)