marzec 2021

Tapety skojarzyły mi się w tym miesiącu z lekami i nie o motyw przewodni chodzi. Kiedy bierze się jakieś leki, widać jak ucieka czas, po kończącym się opakowaniu z tabletkami. I tak mija miesiąc za miesiącem.

Co prawda to dopiero druga tapeta, a ja już ze skojarzeniami upływającego czasu. Po opublikowaniu tapety w lutym miałam chwilę wolnego, ale bardzo szybko moje myśli zaczęły krążyć koło motywu na marzec. Zaczęłam od wyboru koloru. Miałam dylemat między żółtym a zielonym, ale… Marzec to zapach wiosny, przecież pod koniec marca wypada jej dzień w kalendarzu. Marzec to również dzień kobiet. Wiosna to kolor zielony, a dzień kobiet to kwiaty, drogie panie liczą się również te dla siebie od siebie. Nie ma co czekać, a tym bardziej smucić się, że żaden mężczyzna wkoło nas nie obdarował nas nimi.  Wracając do motywu, skoro wiosna i kwiaty, musiały być tulipany. Jakie kwiaty pasowałyby lepiej? A jeszcze do tego w marcu jest Dzień Kobiet, więc tym bardziej pasowały mi tylko tulipany.

Tapeta na MARZEC 2021

W zeszłym miesiącu były dwie wersje tapety, czyli z kalendarzem i bez. W tym miała być tylko wersja z kalendarzem oraz tutorial, jak  go usunąć, ale… Przy tapecie na marzec 2021 musiała się pokazać opcja bez kalendarza, aby móc wykorzystać ją jako wirtualne wręczenie kwiatów z okazji Dnia Kobiet.

marzec 2021


Obecne czasy nie sprzyjają widywaniu się i wręczaniu kwiatów. Czasami przeszkodą jest nawet sama odległość.  BONUSEM jest tapeta, która ma zachęcić do wręczenia, choć wirtualnych kwiatów. Takie drobne gesty są w obecnym czasie szczególnie ważne.  Myślę, że każda kobieta ucieszy się z wiecznie żywych kwiatów, a może będzie miło zaskoczona, że dostała od Ciebie po raz pierwszy kwiaty. I jeszcze przy okazji, wysyłajmy sobie nawzajem drogie panie kwiaty w dniu naszego świata. Po co czekać tylko na gest ze strony panów?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna 7.8
1 rok temu

Tulipan na tapecie piękny, kalendarz ppraktyczny, za to tło całości poważne (mało radosne) pewnie dlatego, że ta wiosna mało radosna.

Krystyna 7.8
1 rok temu
Reply to  Jola

Jolu , Czy ciągle masz problemy aby odwiedzić moją stronę. Pozdrawiam.

Królowa Karo
1 rok temu

Tulipan bardzo ładny, ale wolałabym chyba jakieś radosne, pastelowe tło.

Gosia
1 rok temu

tapeta jest piękna, taka minimalistyczna:)