styczeń 2022

Coś się kończy, coś zaczyna… Tapety na dany miesiąc będą miały kontynuacje w 2022 roku. Chociaż przez jakiś czas się nad nimi zastanawiałam. Tworzenie ich co miesiąc jest super, gorzej z napisaniem czegoś.

Ostatecznie nie wyobrażam sobie nie pociągnąć tapet kolejny rok. Moje serce bije mocniej, kiedy zbliża się czas na ich tworzenie. Muszę tylko przemyśleć formę tekstu do tapet. Nie chcę pisać za dużo, ale i za mało to zły pomysł. Czy wplątać luźne tematy typu podsumowanie mijającego miesiąca. Czy jednak lepiej coś edukacyjnego bardziej. Trudne dylematy, dzisiaj trochę podsumowanie 2021 roku.

Plany i cele

Mam wrażenie, że od pewnego momentu 2021 roku moim planem było ogarnianie bieżących spraw. Wpadały pomysły, przypominałam sobie o starych i nawet niektóre realizowałam, mimo że nie były zaplanowane.

W grudniu podjęłam nieśmiałe kroki planowania 2022 roku. Marzyło mi się, aby mieć z grubsza zaplanowany pierwszy kwartał nowego roku. Niestety nie wyszło, ale… Nie oznacza to, że dopiero będę np. szukać tematyki na posty na Instagramie. Po prostu tyle się działo, że zabrakło czasu na planowanie.

Przyznaje, że w 2021 roku nie wiem, czy więcej odpoczywałam, czy pracowałam. Na pewno ten brak planów i konkretnych celów przyniósł nadmiar frustracji. Wiele razy się załamywałam, po czym się otrzepywałam i działałam dalej. Brakowało mi stabilności.

Poza tym działo się

Działo się zdecydowanie za dużo. O wielu rzeczach już pisałam w każdym miesiącu przy okazji publikacji tapet. Niektóre rzeczy były powiedzeniami tylko w reakcji na Instagramie. Inne są prywatne i o tym się nie mówi, a czasami się nawet nie powinno.

Ogólnie rok 2021 to były perypetie z dbaniem o zdrowie. W szczególności przygoda z dietetyczką. Zaproponowana dietą była restrykcyjna, ale dałam radę. Wiele się nauczyłam jak planować posiłki. Miała też dużo pozytywnych efektów, przez co sporo restrykcji zostało ze mną do dziś. Dobrze mi z tym.

Były też inne rzeczy związane ze zdrowiem, ale także z pracą. Powstały dwa sklepy. Jeden na Etsy z różnymi produktami cyfrowymi. Drugi na mojej stronie obecnie z rzeczami robionymi na szydełku.

Tapeta na STYCZEŃ

Były białe święta, może tapeta na styczeń z płatkami śniegu przywoła trochę tego puchu i znowu zrobi się biało.

styczeń 2022

Kilka słów o planach na 2022

Obecnie jestem na etapie podsumowania zeszłego roku. Ciekawe wnioski. Nie udało się w grudniu, więc w styczniu planuję, co będzie się działo. Pomysłów jest dużo, za dużo. Słówko na kolejny rok mnie wybrało, teraz jest czas na jego sprecyzowanie. Słówko bardzo pokrywa się z celami i planami w moich pomysłach. Będzie się działo.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
9 miesięcy temu

Jaka piękna! Idealna!

Ania
8 miesięcy temu

Jolu wszystkiego dobrego w tym Nowym 2022 Roku. Niestety nie zawsze nam się udaje to co sobie zaplanujemy… szkoda bo człowiek jedno zycie ma i chce je w miarę dobrze przeżyć… Nam choroba na koniec grudnia tez plany pokrzyżowała, ale na to akurat nie mieliśmy wpływu…

Krystyna 7 8
8 miesięcy temu

Piękny obrazek, tylko tak naprawdę nie ma śniegu.