wrzesień 2021

Tapeta na WRZESIEŃ

Wagary zamiast urlopu, pierwsze próby powrotu na matę, miesiąc z dietą, nowy produkt w sklepie. O tym wszystkim i może jeszcze o czymś sobie przypomnę, podsumowując sierpień. To był kolejny zabiegany miesiąc.

W sklepie jest zupełnie nowy produkt

Od ponad roku można zakupić e-booki z szablonami owoców do poskładania. Jeszcze dłużej, chociaż z przerwami, są dwie paczki grafik, do których dostosowania nie trzeba mieć Photoshopa. Ostatnio pisałam o tym, co wybrać zamiast niego i jest bezpłatne. Jest również kalendarz, ale jego termin zaczyna się kończyć.

W sklepie znalazł się zestaw zakładek do książek z jesienną nutą. Nie trzeba tego wykorzystać tylko jako zakładek. Mogą stać się bilecikami do prezentów. Ciekawym dodatkiem do prezentu. A nawet służyć do wypisania życzeń.

Wagary zamiast urlopu

Na początku wakacji już było pewne, że urlopu mieć nie będę. Chociaż czasami brakuje mi wyjazdu jak powietrza, ale skoro nie mogę tego zmienić, muszę radzić sobie inaczej. Takim oto sposobem czasami wagarowałam. Przestawiałam trochę plany, aby mieć tak jeden dzień odpoczynku. W sierpniu efekty tych wagarów były różne.

We wrześniu wagary zamiast urlopu zostają, ale postaram się je lepiej zaplanować. Już wiem jedno, że jednodniowy wyjazd będzie na pewno. Ciężko jechać na dłużej, kiedy ma się zwierzątko pod opieką. Jest dylemat czy zabrać ze sobą, czy poprosić kogoś o opiekę na te dni. Może uda się też kilka mini wyjazdów.

Sierpień pod znakiem diety

Trafiłam pod skrzydła pani Justyny z Med Dieta Pierwsze dwa tygodnie to był bunt. Wszystko mnie denerwowało. Ciężko mi było pogodzić się z tak restrykcyjnym podejściem do jedzenia. Chyba najbardziej wkurzające jest to, że odczuwam pozytywną zmianę. Byłam na początku nastawiona bardzo sceptycznie. Teraz czekają mnie kolejne dwa miesiące z tak restrykcyjną dietą. Po tym czasie może dojdzie trochę produktów, ale to jeszcze trochę czasu a teraz będę się trzymać wytycznych, bo widzę i czuję, że warto.

Powrót na matę

Na razie powrót na matę zaliczyłam od kupienia jej. Najbardziej brakowało mi jej w wakacje. Nie miałam co rozłożyć na trawie, aby posiedzieć. A teraz zrobiło się zimno, może zmobilizuję się do ćwiczeń. Zobaczymy, jak to będzie, ale na pewno będzie wykorzystywana nie raz.

W poszukiwaniu nowych smaków

Pewnie bardziej z przyzwyczajenia, ale w tej mojej diecie brakuje mi słodkości. Chyba najbardziej pieczenia, bo uwielbiam to robić. Marzą mi się ciasta i ciasteczka. Jedyna mąka, jaką mogę wykorzystać to kokosowa. Będę kombinować, na szczęście mąkę kokosową można jeść surową.

Tapeta na WRZESIEŃ

Mimo tego, że we wrześniu jest jeszcze kalendarzowe lato, dla mnie to już taki jesienny miesiąc. Kwiaty już przekwitły, pokazuje się dynia i inne jesienne warzywa.

wrzesień 2021

Mimo obaw czekam na wrzesień.

Pisząc ten wpis, jestem już w drodze do domu i myślę o najbliższym tygodniu. Mam kilka bardzo ważnych decyzji do podjęcia i już teraz się tym stresuję. Niemniej wyjazd był naprawdę udany. Trafiliśmy piękną pogodę, spędziliśmy rodzinny czas i naładowałam baterie na co najmniej kilka najbliższych tygodni.

Życzę nam wszystkim, żeby sierpień wykorzystać na maksa! Róbmy rzeczy, które uwielbiamy, łapmy piękną pogodę, spotykajmy się z przyjaciółmi i jedzmy pyszne owoce!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
4 miesięcy temu

Wrzesień? O rany! To już?!

Krystyna 78
4 miesięcy temu

Kolory naprawdę wrześniowe …tapety oczywiście.