uszate pudełko

Przygotowałam dla Ciebie urocze, uszate pudełko na Wielkanoc. Sporo się w nie zmieści, bo nie jest zamykane.  

Pudełka są aż w 3 kolorach. Z czego jedno jest białe, więc możesz mu nadać taki kolor, jaki tylko chcesz. Myślałam o wiosennych, pastelowych kolorach, ale tym razem do zająca mi nie pasowało. Postanowiłam postawić na klasykę w kolorach, skoro pudełka są dość klasyczne.  

Z drugiej strony pasują, bo choć jest już wiosną, spłatała nam figla, ale… Dni są coraz dłuższe. Łatwiej ułożyć sobie plan dnia i człowiek zaczyna mieć więcej energii. Na blogu też szykuje się zmiana pogody na bardziej wiosenną. Trzeba się dopasować do pory roku. Wracając do pudełka. Jeżeli masz w planach obdarować najbliższych drobnym upominkiem lub słodkościami to takie samodzielnie wykonane pudełko będzie miłym dodatkiem. 

Uszate pudełko na Wielkanoc 

uszate pudełko

Poniżej możesz pobrać gotowe szablony pudełek do wydrukowania. Pliki są do użytku prywatnego, niekomercyjnego. Pudełka są przygotowane w 3 opcjach kolorystycznych.  

Co będzie potrzebne 

  • wydrukowany szablon (1 pudełko to 1 kartka A4) najlepiej na sztywnym papierze  
  • nożyczki 
  • klej 
  • linijka i tępe narzędzie do wykonania zgięć 

Wykonanie 

  1. Pobierz i wydrukuj szablon. Następnie wytnij wzdłuż ciągłej linii. Uważaj na uszy.  
  2. Po wycięciu czas poprawić linie przerywane, aby łatwiej było je zaginąć i lepiej wyglądało pudełko po sklejeniu. Rowki w papierze najlepiej wykonać przy użyciu linijki i tępego nożyka.  
  3. Sklej złożony szablon w zaznaczonych miejscach. Pudełko jest do sklejenia po obwodzie. 
uszate pudełko na Wielkanoc

Wskazówki 

  • Do drukowania wybierz grubszy papier, najlepiej o gramaturze 250. Nie trzeba jednak specjalnie szukać takiego papieru, równie dobrze sprawdzi się kartkach z bloku technicznego.  
  • Pliki są przygotowane w wysokiej jakości 300 dpi w formacie PDF. 
  • Drukując na domowej drukarce, polecam ustawić wydruk na najwyższą jakość, dzięki temu kolory będą bardziej nasycone.  
uszate pudełko na Wielkanoc

Mam nadzieję, że uszate pudełko na Wielkanoc przypadło Ci do gustu. Jeżeli wykorzystasz pudełko do zapakowania upominku, będzie mi bardzo miło, jeżeli podzielisz się ze mną zdjęciem to w komentarzu, na Facebooku lub Instagramie. Taka informacja sprawia wiele radości i motywuje do dalszego działania. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments