wiosenne tapety

Wiosenne tapety na telefon

Wiem, że mamy trudne czasy, ale nie można dać się zwariować. Uważam, że właśnie teraz potrzebne nam jest więcej koloru, pogody ducha i optymizmu. Z racji tego postanowiłam, że nie będę rezygnować z publikacji wiosennych tapet na telefon.

Wpis o sklepie, do którego serdecznie zapraszam, został z racji sytuacji trochę przesunięty. Uważam, że to jest jak najbardziej obecnie na miejscu, ale kolory są nam potrzebne jak nigdy. Niestety, ale nie każdy ma ten komfort, że może wyjść na powietrze, bo ma zamknięte podwórko. A jeszcze do tego na nim jakieś kwiaty. Spacery nie są najlepszym pomysłem, nawet mając blisko las. Może się okazać, że sporo osób wpadnie na ten sam pomysł, a mamy kontakty ograniczać, ale… Kiedyś przechadzając się po mieście, widziałam, ile osób ma całe podwórka wybetonowane. Ja wiem, że jest to komfort, bo nie ma błota, nie pobrudzi się butów i w domu jest czyściej, a do tego można jeździć samochodem, ale… Zastanawiam się co to za przyjemność posiadania wtedy podwórka.

Ja rozumiem mieć porobione jakieś ścieżki, ale całość wybrukowana? Doniczki z kwiatami mam w domu, podwórko to trawa, koniczyna, czasami mlecz, jakieś kwiaty w koło, rośliny, które do doniczek się nie nadają. Bo ja aż taka miejska dziewczyna nie jestem.

Wiosenne tapety na telefon

Z racji sytuacji pewnie każdy z nas spędza trochę więcej czasu z telefonem w ręku, niech będzie kolorowy. Niech tapeta odciąga na chwilę myśli od powagi sytuacji. Każdemu należy się oddech, a najlepszym sposobem na niego jest kolorowa tapeta.Nie wiem jak Ciebie, ale na mnie ustawienie tapety związanej z porą roku motywuje do wyjścia na spacer. Mam ochotę w realnym świecie iść poszukać tego, co kilka, kilkanaście razy dziennie widzę na telefonie.

Akurat idzie wiosna, a za tym wysyp kwiatów. Dla mnie taka tapeta to taki impuls, aby następnym razem na zakupach rozejrzeć się za czymś nowym w doniczce. Czymś, co pięknie, kolorowo zakwita. Dla mnie kwiatowa tapeta działa też jak przypominajka, aby częściej inwestować w cięte kwiaty do wazonu. Miło zobaczyć naturę w realu odrywając wzrok od wyświetlacza telefonu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Matka na Szczycie
1 rok temu

Ja dziś znalazłam pierwszego tatrzańskiego krokusa w moim ogrodzie 🙂

Krystyna 7.8
1 rok temu

Co prawda ja nie zmieniam tapety w zależności od pory roku, ale tapety mi się b. podobają.

Klaudia Jaroszewska
1 rok temu

Środkowa tapeta jest najładniejsza 🙂 a może zamiast kwiatów ciętych, lepiej rośliny doniczkowe? 🙂 będą z tobą dłużej 🙂