wizytówki na Instagram

Instagram ma to do siebie, że pozwala na umieszczenie tylko jednego aktywnego linku. A przecież nierzadko można znaleźć nasz profil w wielu miejscach. Co wtedy zrobić?

Wyjść jest kilka na przykład strona, która pozwala nam zrobić sieć pozostałych linków. Po założeniu i uzupełnieniu strony działa to trochę jak wizytówka. Na jednej stronie znajdują się aktywne linki przenoszące po kliknięciu na inne strony, gdzie odbiorca nas znajdzie. Wystarczy wrzucić link do tej strony i sprawa załatwiona, ale… Jeżeli akurat chcemy kogoś przekierować w inne miejsce, odnośnik do strony z „wizytówką” trzeba wyrzucić.

Kolejnym rozwiązaniem jest strona internetowa, na której można umieścić linki do innych stron, czy portali społecznościowych. Nad poprzednim rozwiązaniem ma przewagę, bo można umieścić nie tylko tekst, ale również obrazki czy zdjęcia jako odnośniki. Kolejnym plusem jest fakt, że można upchnąć o wiele więcej rzeczy. Zwrócić uwagę na jakiś artykuł, coś, co znajduje się w sklepie, promowaną akcję i tym podobne, ale… Znowu mamy jeden link, a zmiana np. na konkretny wpis na blogu może utrudnić znalezienie odnośników na inne portale. Wygląd strony czasami tylko z pozoru jest czytelny.

Ostatnim i myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie karty na InstaStory i przypięcie jej do wyróżnionych relacji. Co prawda nie mamy szansy dać aktywnego linka, ale kto będzie chciał, ma szansę znaleźć nas w każdym miejscu, gdzie jesteśmy. Oczywiście przy odpowiedniej liczbie obserwatorów link możemy wyrzucić, tylko znowu dylemat dokąd ma kierować.

Wizytówki na Instagram

Plansze nie bez powodu są bez napisów. Możesz je dodać w każdym programie graficznym lub wykonywać całość w InstaStory. Teraz jest sporo ładnych fontów do wyboru.

wizytówki na Instagram z liniami
minimalistyczne wizytówki na Instagram
wizytówka z kwiatami
wizytówki na Instagram z motylami

Zobacz też – jak tworzyć ładne InstaStory – czyli dwie aplikacje, które urozmaicą Twoją relację.

Daj znać w komentarzu, czy Ty masz swoje wizytówki na instagram i pokazujesz, gdzie jeszcze jesteś w sieci. Będzie mi bardzo miło, jeżeli po wykorzystaniu jednej z wizytówek oznaczysz mnie na Instagramie. Z chęcią odwiedzę Twój profil i inne miejsca, które tworzysz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Królowa Karo
1 rok temu

Ciekawe rozwiązanie!